Finaliści nagrodzeni !

Podczas 42. Konkursu Piosenki o Złoty Lizak dla zwycięskiej drużyny piłkarskiej z SP 4,  Burmistrz Miasta Kostrzyn nad Odrą Andrzej Kunt wręczył czek o wartości 4000, 00 zł na wyjazd na mecz Polska – Izrael, który odbędzie się 11.06.2019 r. w Warszawie. Nagrody wręczono również dla MUKS „PS”, które zajęły 6. miejsce podczas Turnieju Tymbark.

Doceniając osiągnięcie klubów sportowych w zawodach ogólnopolskich władze Miasta Kostrzyna nad Odrą postanowiły uhonorować rownież  tegorocznych najzdolniejszych zawodników kostrzyńskich organizacji sportowych. W uzyskanych informacji wynika, iż w gronie najlepszych znaleźli się zawodnicy:

-UKS 1,
-SKF Olimp,
-Kostrzyński Klub Karate.

Ponadto, nagrodzono wszystkich finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty:

1. Szkoła Podstawowa Nr 1

 

Lp.

 

Przedmiot

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Wynik konkursu

 

Typ szkoły

1.

Matematyka

Jakub Kościelski

Laureat

szkoła podstawowa

2.

Matematyka

Patryk Tadla

Laureat

szkoła podstawowa

3.

Geografia

Mateusz Herbin

Laureat

szkoła podstawowa

4.

Geografia

Fabian Gera

Laureat

szkoła podstawowa

5.

Język angielski

Szymon Niegłos

Laureat

szkoła podstawowa

6.

Geografia, fizyka

Kacper Granos

Finalista

szkoła podstawowa

7.

Język polski

Zuzanna Dziadosz

Finalista

szkoła podstawowa

8.

Język polski

Katarzyna Tomko

Finalista

gimnazjum

9.

Geografia

Dominik Filuś

Finalista

gimnazjum

10.

Biologia

Dominika Ławońska

Finalista

gimnazjum

11.

Historia

Gabriela Napierała

Finalista

gimnazjum

12.

Historia

Iga Tarabuła

Finalista

gimnazjum

2. Szkoła Podstawowa Nr 2

 

Lp.

 

Przedmiot

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Wynik konkursu

 

Typ szkoły

1.

Fizyka, matematyka

Maciej Zgierski

Laureat

szkoła podstawowa

2.

Matematyka

Mateusz Błażek

Finalista

szkoła podstawowa

3.

Matematyka

Olaf Bakalarz

Finalista

szkoła podstawowa

3. Szkoła Podstawowa Nr 3

 

Lp.

 

Przedmiot

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Wynik konkursu

 

Typ szkoły

1.

 

Chemia

Biologia

Gabriela Dzieciątkowska

Gabriela Dzieciątkowska

Laureat

Finalista

szkoła podstawowa

 

2.

Biologia

Hubert Karpicki

Laureat

gimnazjum

3.

 

Fizyka

Matematyka

Adam Dereń

Adam Dereń

Laureat

Finalista

gimnazjum

 

4.

Język polski

Łukasz Kochanowski

Finalista

gimnazjum

5.

Język angielski

Blanka Szczerbińska

Finalista

gimnazjum

6.

Język angielski

Lidia Janusz

Finalista

szkoła podstawowa

4. Szkoła Podstawowa Nr 4

 

Lp.

 

Przedmiot

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Wynik konkursu

 

Typ szkoły

1.

Historia

Jakub Łopata

Finalista

szkoła podstawowa

2.

Język niemiecki

Anna Klement

Finalista

szkoła podstawowa

Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title) Gallery (No Title)